Header

skde
Top kúpeľna je ten náš najlepší produkt, ktorý Vám vieme ponúknuť.

   

 

Top kúpeľňa je vyššia trieda ako bežné kúpeľne, tu už nemôžete použiť žiane lacinky ale kvalitný material čo sa týka (obklad, dlažba aj sanita). Treba mať aj dobrý základ, to znamená náš veľký sen o peknej kúpeľni a toto všetko premietnuť na papier a potom do počítača a vtom nám pomôže dobrý architekt, ktorý stým má skúsenosti. Keď že už máme našu predstavu v počítači ideálne je keď urobíme aspoň tri varianty s ktorého si vyberieme tú najlepšiu variantu. Keď už máme našu vyzualizaciu urobí sa kladačsky plán podľa ktorého sa rozkreslí špárorez aby všetko sedelo a zapadlo do seba a podľa toho sa objedná obklad a dlažba pravdaže aj s rezervou. Neoddeliteľnou súčasťou top kúpeľne je aj atypický strop. To znamená spustený strop ktorí sa nedotýka stien a je s LEDdidovým  podsvietením. Pravdaže ten strop môže byť idividuálny podľa toho čo si kto vyberie a lebo nakreslí. Obklad by nemal byť obložený po strop aby sme podsvietený pás zvýraznili. (Detailný rozpis je v jadrách.) V strope by mali byť osadené LEDdiodové osvetlenie ktoré nám zvýrazní kúpeľňu aj dostatočne osvetlí. A pravdaže je aj najúspornejší na elektrickú energiu.                                                                  

 

Najprv bola vôňa. Potom bol nápad. A nakoniec realizácia. Nápad vzľadu celej kúpeľne sa odvíjal od parfému Burberry sport. vizuál 4 vizuál 3
vizuál 2 vizuál 1 Pult Duravit PuraVida. Dekoratívny koberec prispôsobený ku sklenenej listele Vileroy&Boch. Pri nočnej návšteve WC stačí len zapnúť spodné svetlá.
Liata podlaha biely lesklý epoxid od Murexinu Bidetová sprška Duravit prispôbené k WC. Pračka a sušička je sčasti zatlačená do niky a zaberá menej priestoru Elektrolux. Vypínače a zásuvky od ABB Neo v ľadovo bielej farbe. Liata podlaha biely lesklý epoxid od Murexinu.
Pračka a sušička je sčasti zatlačená do niky a zaberá menej priestoru Elektrolux. Hranatá vaňa Duravit 2ad Floor s napušťacím systémom. Trubkový radiator P.M.H. Rosendal a LEDdiodová nastaviteľná elektrická špirála ktorá sa môže využiť mimo vykurovacieho obdobia V kľučke farebný pás voliteľný podľa farby dverí, vypínače ABB Neo a radiator s háčikmy na uteráky. Biele dvere a kúpeľňove hodiny s prísavkamy na obklad.
Podomietkové teleso Hansgrohe a zabudovaná sklenená listela Villeroy&Boch. Farebný pás podsvietený s LEDdiodovým osvetlením a nasávanie na odpad vyrezané s vodným lúčom. Umývadlo a batéria Duravit PuraVida. Vysokolesklý obklad Intensity Aurora 33 x 90 Sklenená listela pri vypnutom svetle a liata podlaha, biely lesklý epoxid od Murexinu
Sklenená listela pri zapnutom svetle a spodné LEDdiodové podsvietenie.            Okrúhle okno ladí z WC tlačídkom Geberit Sigma 20. Zrkadlo z úložným priestorom a dotykovým senzorom Duravit. Sklenená mozaika Onix a podlahový kryt na žľab Duravit. Odsávanie zabudované v strope s ventilátorom na časovač od Vortice.
Sprchový kút na mieru Sandic S 208 atypické Riho a Obklad montovaný na jolly hrany. Zariaďovacie predmety Emco Liaison ako WC kefa sú namontované na stenu aby sa podlaha dala lepšie umývať. WC je kombinované s bidetovov sprškov a hadicou Porter Metris E. Pračka a sušička je sčasti zatlačená do niky a liata podlaha biely lesklý epoxid od Murexinu. Vysokolesklý pult Duravit a chrómový sifón Flowstar S od Hansgrohe.
LEDdiodový pás pod sklenenou listelov. Vysúvacie kozmetické zrkadlo Emco Liaison s podsvietením. Kozmetická polička Emco Liaison. Sprchový kút z bezpečnostného skla Sandic S 208 Riho Klik-klak systém vypúšťania vane a prepad, obklady na jolly hranu.
 Veľkoplošná tanierová hlavica samočistiaca PuraVida. Chrómový košík na šampóny Emco Liaison. Sklenená mozaika Onix 23505 bez rezania pokládka na celé kusy.